30 jaar reisboekhandel Atlas & Zanzibar: uitnodiging reisprofessionals
Reisboekhandel Atlas & Zanzibar bestaat 30 jaar en nodigt daarom Lonely Planet-oprichter Tony Wheeler uit naar Gent.

Atlas & Zanzibar bestaat 30 jaar
Koombana Bay mag in naam van de 30-jarige reisboekhandel Atlas & Zanzibar 30 reisprofessionals uitnodigen:
Interview Lonely Planet-oprichter Tony Wheeler

50 jaar geleden, in 1973, verscheen de eerste Lonely Planet reisgids. Inmiddels groeide Lonely Planet uit tot een van de meest invloedrijke uitgevers van reisgidsen ter wereld.
Op woensdag 7 juni 2023 gaat Bent Van Looy, eveneens auteur van eigenzinnige reisgidsen, in gesprek met Tony Wheeler over het bijzondere verhaal van Lonely Planet, wat reizen kan betekenen in een mensenleven en hoe het toerisme van de toekomst eruit kan zien.
Afsluitend is er tijd voor vragen uit het publiek en krijg je de gelegenheid voor een persoonlijke meet-and-greet met Tony Wheeler.
Praktische informatie
- Woensdag 7 juni 2023
- Deuren open 19u00 - start event 20u00
- Aansluitend 21u15: meet-and-greet met Tony Wheeler
- Bijlokesite Het Kraakhuis, Bijlokekaai 7, 9000 Gent

Door Axel De Corte
Leestijd: 2 minuten
10 mei 2023
Dit artikel delen:
Andere artikels

AI overspoelt het internet, maar jouw klanten zoeken nog steeds jou, hun reisexpert.
In tijden van AI en informatie-overload hebben reizigers geen …

Hoe reisagenten ChatGPT slimmer kunnen inzetten voor contentmarketing
Steeds meer reisagenten en reisbureaus gebruiken ChatGPT voor hun …

Black Friday voor reisagenten: optimaal promoties benutten en van tijdelijke deals blijvende klanten maken
Black Friday is niet langer beperkt tot techwinkels en …